15 49.0138 8.38624 https://www.amadoaudiniai.lt arrow 0 arrow 1 1 Jūsų laiškas išsiųstas Klaida. Pabandykite dar kartą. Naujiena Naujiena AKCIJA cookie-true 600

Duomenų apsauga

SĄVOKOS

Asmens duomenys yra bet kuri informacija apie fizinį asmenį, leidžianti identifikuoti asmenį tiesiogiai arba netiesiogiai.

Asmens duomenų tvarkymas yra bet kurie su tinklalapio naudotojo (toliau – naudotojas) asmens duomenimis atliekami veiksmai – duomenų kaupimas, tvarkymas, saugojimas, taisymas arba ištrynimas.

Naudotojai yra visi asmenys, kurie lankosi tinklalapyje, užsisako prekes el. parduotuvėje, prisijungia prie naujienlaiškio arba perduoda parduotuvei Amado audiniai informaciją.

 

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

Asmens duomenų atsakingasis tvarkytojas yra Mažoji bendrija “ Amado audiniai“ (toliau Amado audiniai), įmonės kodas 305095514, adresas Elbingo g. 53-2, Vilnius.

Naudodamasis tinklalapiu, naudotojas duoda sutikimą tvarkyti jo duomenis pagal šias privatumo taisykles.

 

Asmens duomenų kaupimas ir naudojimas

Amado audiniai per tinklalapį kaupia šiuos naudotojo asmens duomenis aprašytais būdais:

 • naudotojo vardas ir el. pašto adresas – prisijungiant prie el. adresų sąrašo arba siunčiant el. laišką;
 • naudotojo vardas, el. pašto adresas, kontaktinis telefonas, prekės pristatymo adresas – užsisakant prekę el. parduotuvėje;
 • naudotojo vardas, adresas ir el.paštas – registruojant sąskaitą B1.lt buhalterinėje programoje;
 • lankymosi tinklalapyje statistikaGoogle Analytics, Facebook Pixel pagalba – lankantis tinklalapyje.
 • Amado audiniai naudoja asmens duomenis:
 • naudotojo išankstiniu sutikimu jo el. pašto adresunaujienlaškių siuntimui, siekiant informuoti apie naujas prekes bei akcijas ir pan. komercinio pobūdžio pranešimams perduoti;
 • atsakymui į naudotojo užklausas;
 • naudotojo  parduotuvėje pateiktų užsakymų vykdymui, pvz., prekių pristatymui, bendravimui su naudotoju, sąskaitų perdavimui;
 • personalizuoto lankymosi tinklalapyje patirties užtikrinimuikuriant el. parduotuvės sąskaitą;
 • tinklalapio naudojimo patirties gerinimuiir efektyvesniai rinkodarai naudotojo lankymosi tinklalapyje statistikos pagalba.

Amado audiniai gali įgalioti naudotojo asmens duomenis tvarkyti kitus asmenis (toliau – įgaliotas tvarkytojas), kurio prekės ar paslaugos pagalba Amado audiniai siūlo naudotojui paslaugas. Tarp Amado audiniai ir įgalioto tvarkytojo yra sudaroma sutartis, pagal kurią įgaliotas tvarkytojas privalo saugoti tvarkomų asmens duomenų konfidencialumą ir užtikrinti asmens duomenų apsaugą.

Įgalioti tvarkytojai siūlo:

 • laiškų perdavimo ir administravimo sistemą;
 • tinklalapio plėtrą ir talpinimą;
 • parduotuvėje atliktų užsakymų vykdymą;
 • tinklalapio naudojimo statistikos analizę;
 • socialinės medijos naudojimą ir socialinės medijos statistikos analizę;
 • buhalterinės apskaitos programinės įrangos naudojimą.

 

Asmens duomenų laikymas ir saugumas

Amado audiniai laiko asmens duomenis tiek, kiek reikia tikslui pasiekti arba reikalauja įstatymas. Pavyzdžiui, buhalterinės apskaitos duomenys yra laikomi 7 metus nuo finansinių metų pabaigos, o adresų sąraše esantį el. pašto adresą iki tol, kol naudotojas nepareiškia noro adresą iš ten pašalinti.

Amado audiniai naudoja visas protingas priemones tvarkomų asmens duomenų apsaugai. Priėjimą prie asmens duomenų, siekiant juos keisti ar tvarkyti, turi tik tam įgalioti asmenys, o visų naudotojų asmens duomenys yra laikomi konfidencialia informacija.

 

Naudotojo teisės

Naudotojas turi teisę bet kada uždrausti tvarkyti jo asmens duomenis, išskyrus atvejus, kai to reikia iš sutarties kylančio reikalavimo įvykdymui, įsk. užsakymo el. parduotuvėje įvykdymui.

Naudotojas turi teisę:

 • reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų;
 • reikalauti asmens duomenų pataisymo arba ištrynimo įstatymo nustatyta tvarka;
 • reikalauti asmens duomenų tvarkymo apribojimo;
 • reikalauti asmens duomenų perkėlimo.

Norėdamas naudotis savo teisėmis, naudotojas turi išsiųsti atitinkamo turinio prašymą el. pašto adresu info@amadoaudiniai.lt. Tam, kad asmens duomenų tvarkymas būtų saugus, naudotojo prašymas privalo turėti skaitmeninį parašą. Amado audiniai turi teisę naudotojo prašymo nepatenkinti, jei naudotojo nėra įmanoma identifikuoti arba asmens duomenų perdavimas nėra saugus.

Jei naudotojas yra Amado audiniai el. adresų sąraše, jis gali save pašalinti iš el. adresų sąrašo ir atsisakyti naujienlaiškių naudodamas el. laiško gale esančią sąsają.

Jei naudotojas mano, kad jo teisės tvarkant asmens duomenis buvo pažeistos, jis turi teisę kreiptis į Duomenų apsaugos inspekciją.

 

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Amado audiniai tinklalapyje yra naudojami slapukai (cookies) siekiant užtikrinti geresnę naudojimosi patirtį ir efektyvesnę rinkodaros veiklą bei kaupti naudojimo statistiką. Slapukai yra maži teksto failai, kurie įrašomi kompiuteryje ir kuriuos išsaugo naršyklė. Jie yra plačiai naudojami tam, kad tinklalapiai veiktų geriau ir efektyviau.

Techniniai slapukai yra reikalingi tam, kad naudotojas iš vis galėtų tinklalapyje naviguoti ir naudoti tinklalapio funkcijas. Analitiniai slapukai renkia informaciją apie tai, kaip tinklalapis yra naudojamas. Trečiųjų šalių analizės slapukų tikslas yra rinkodaros komunikacijos optimizavimas. Greta analizės slapukų, el.parduotuvė naudoja pikselius, kurių pagalba yra stebimas tinklalapio naudojimas. Tai darant nėrta tvarkomi asmenį identifikuoti leidžiantys duomenys. Identifikavimo slapukai leidžia tinklalapiui įsiminti naudotojo daromus pasirinkimus (pvz., vardas arba kalba). Reklamos slapukus tinklalapiai naudoja vartotojo interesus atitinkančios reklamos siūlymui. Slapukai reguliuoja, kiek kartų naudotojas mato konkrečią reklamą ir padeda išmatuoti reklamos kampanijos efektyvumą.

Laikoma, kad naudotojas sutinka su slapukais, jei jo naršyklės nustatymuose slapukai yra leidžiami. Dažnai naršyklės pagal nutylėjimą leidžia saugoti slapukus įrenginyje. Naudotojas gali savo įrenginyje slapukų naudojimą uždrausti arba juos ištrinti, pakeisdamas savo naršyklės nustatymus. Jei slapukai nėra naudojami, tinklalapis gali veikti nekorektiškai.

 

Privatumo taisyklių keitimas

Amado audiniai pasilieka sau teisę vienašališkai ir iš anksto nepranešdamas keisti privatumo taisykles tam, kad būtų užtikrintas jų atitikimas įstatymams. Naujausią privatumo taisyklių versiją visada galima rasti tinklalapyje.

 

Jei kyla su asmens duomenų tvarkymu ir privatumo taisyklėmis susijusių klausimų, galima susisiekti el. pašto adresu info@amadoaudiniai.lt.