15 49.0138 8.38624 https://www.amadoaudiniai.lt arrow 0 arrow 1 1 Jūsų laiškas išsiųstas Klaida. Pabandykite dar kartą. Naujiena Naujiena AKCIJA cookie-true 600

Kas tas Double Gauze

Kas tas Double Gauze

Double Gauze – tai labai minkštas, pralaidus orui medvilninis audinys pagamintas iš dviejų permatomų tinklelio (marlės) sluoksnių, sukabintų tarpusavyje maždaug kas 1 cm, todėl su juo labai lengva dirbti, jis stipriai neslidinėja ir nesikraipo.
Double gauze savo savybėmis panašus į ploną liną, tačiau taip smarkiai nesiglamžo.
Kam tinka šis audinys? Dėl savo pralaidumo orui ir puikių drėgmės sugėrimo savybių, šis audinys geriausiai tinka vasaros drabužiams – palaidinėms, suknelėms, laisvoms kelnėms, sijonams, infinity šalikams, tačiau rudens/žiemos sezono metu šio audinio taip pat nereikėtų nuvertinti, iš jo gaunasi puiki minkšta pižama ar apklotas.
Siūti iš šio audinio galima praktiškai bet ką, tik turėkite omenyje, kad double gauze duoda minštumo/lengvumo pojūtį, taigi jei iš jo norėsite siūti marškinius su apykaklę, turėkite omenyje kad apykaklės ir marškinių kraštai atrodys mažiau griežti, apvalesni, nelygesni. Todėl rekomenduojame drabužių modelius kuriuose yra raukinių, jie yra laisvesni, mažai įsiuvų.
Kaip ir visi medvilnės audiniai, double gauze šiek tiek traukiasi, todėl prieš siuvant būtų gerai išskalbti vėsiame vandenyje, gal vėliau jūsų pasiūtas drabužis nesusitrauktų išskalbtas.
Siuvant šį audinį reikalinga krašto apmėtymo mašina arba rekomenduojame naudoti prancūziškas siūles krašto užbaigimui, kadangi audinys linkęs spurti. Apačios užbaigimui puikiai tiks dvigubas audinio palenkimas.