15 49.0138 8.38624 https://www.amadoaudiniai.lt arrow 0 arrow 1 1 Jūsų laiškas išsiųstas Klaida. Pabandykite dar kartą. Naujiena Naujiena AKCIJA cookie-true 600

REACH reglamentas – kas tai?

REACH reglamentas – kas tai?

Reach-compliant-logo

Santrumpa REACH reiškia cheminių medžiagų: registraciją – Registration; įvertinimą – Evaluation; autorizaciją – Authorisation; apribojimus Restriction of Chemicals.

REACH reglamentas įsigaliojo 2007 m. birželio 1 d. Šio reglamento tikslas užtikrinti aukštą žmonių sveikatos ir aplinkos apsaugos lygį, taip pat laisvą cheminių medžiagų — atskirų ir esančių preparatų ar gaminių sudėtyje — judėjimą, tuo pačiu didinant konkurencingumą ir skatinant inovacijas. Šis reglamentas taip pat turėtų skatinti vystyti alternatyvius cheminių medžiagų pavojingumo vertinimo metodus.

Iš esmės REACH taikomas visoms cheminėms medžiagoms – ne tik chemijos pramonėje, tačiau ir kasdieniniame gyvenime, pavyzdžiui, valymo priemonėse, dažuose, taip pat tokiuose gaminiuose kaip antai drabužiai, baldai ir elektros prietaisai, naudojamoms cheminėms medžiagoms. Todėl šis reglamentas turi poveikį daugeliui ES įmonių.

Daugiau informacijos rasite čia.

{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}