15 49.0138 8.38624 https://www.amadoaudiniai.lt arrow 0 arrow 1 1 Jūsų laiškas išsiųstas Klaida. Pabandykite dar kartą. Naujiena Naujiena AKCIJA zoom-true cookie-true 600

Double gauze organinė medvilnė Indira Navy Cloud9 – GOTS sertifikuota

15.00  13.00 /m

Turime

minimalus užsakymas: 1 m
toliau kerpame kas 0.10 m, galima ±2 cm paklaida
minimalus užsakymas: 1 vnt
Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų nustatymų, prekės spalva ekrane gali šiek tiek skirtis nuo realios prekės spalvos

Sudėtis: 100% organinė medvilnė
Plotis: 110 cm
Spalva: balta, tamsiai mėlyna
Sertifikatas: GOTS organic

Double gauze organinė medvilnė Indira Navy iš Cloud9 Saros York kolekcijos Garden Ramble yra minkštutėlis, mielas, be galo švelnus aukščiausios kokybės  audinys iš ekologiškos medvilnės sertifikuotos GOTS sertifikatu. Double gauze organinė medvilnė Indira Navy yra subtiliai margintas baltais lapeliais tamsiai mėlyname fone. Prižadu, kad iš šio audinio siūta suknelė, sijonas, kelnės ar palaidinė bus Jūsų mėgiamiausias vasaros drabužis, tinka ir vaikų bei kūdikių drabužiams, nes nedirgina jų odos.

Sudėtis: 100% organinė medvilnė, plotis: 110 cm, sertifikuotas GOTS. Rekomenduoju prieš siuvant visada audinį išskalbti dėl galimo susitraukimo.

 

Cloud9 Fabrics savo audinių gamyboje naudoja tik 100% sertifikuotą organinę medvilnę ir ekologiškus, mažai žalos aplinkai darančius dažus, kuriuose nėra sunkiųjų metalų, o jiems užfiksuoti nereikia toksiškų chemikalų. Šis gamintojas dirba tik su fabrikais, kurie propaguoja etišką ir socialiai atsakingą gamybą.

Priežiūra

Skalbti mašina vėsiame vandenyje (30 C), galima lyginti aukštoje temperatūroje, galima džiovinti diovyklėje žemoje temperatūroje.
Machine Wash, Cold Iron, High Heat Tumble Dry, Normal, Low Heat