15 49.0138 8.38624 https://www.amadoaudiniai.lt arrow 0 arrow 1 1 Jūsų laiškas išsiųstas Klaida. Pabandykite dar kartą. Naujiena Naujiena AKCIJA zoom-true cookie-true 600

Medvilnės batistas (Lawn) Hydrangea Lady McElroy

15.50  12.00 /m

Liko tik 0.37

minimalus užsakymas: 0.37 m
toliau kerpame kas 0.10 m, galima ±2 cm paklaida
minimalus užsakymas: 0.37 vnt
Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų nustatymų, prekės spalva ekrane gali šiek tiek skirtis nuo realios prekės spalvos

Medvilnės batistas (Lawn) Hydrangea Lady McElroy
Sudėtis: 100% marlie medvilnė
Plotis: 140 cm
Svoris: 82 g/m2
Motyvo dydis: hortenzijos gėlės žiedas (be lapų) ~10 cm
Spalva: juoda, beižas, mėtų
Gamintojas: Lady McElroy

Medvilnės batistas (Lawn) Hydrangea Lady McElroy – tai prabangus, plonas, lengvas, minkštas ir šiek tiek persišviečiantis lygaus audimo audinys margintas skatmeine spauda. Šis medvilnės batistas (Lawn) išaustas naudojant puikiausios kokybės plonučius šukuotinės medvilnės siūlus, todėl yra itin švelnus lietimui ir turi natūralaus blizgesio. Pasaulyje prekės ženklas Lady McElroy yra puikiai žinomas ir vertinamas dėl savo super kokybiškų medvilnės batistų, kurie patentuoti Marlie vardu.

Medvilnės batistas (Lawn) Hydrangea Lady McElroy geriausiai tinkamas palaidinių, marškinių, tunikų, suknelių, sijonų siuvimui, taip pat prabangiai pižamai ar vaikų drabužiams siūti, kiti naudoja ir užuolaidoms. Kadangi audinys šiek tiek persišviečia prieš saulę, siuvants sijonus ar sukneles gali norėtis pamušalo, tam rekomenduoju vienspalvį juodą batistą.

Sudėtis: 100% medvilnė, plotis: 140 cm, svoris: 82 g/m2, motyvas: beižo spalvos hortenzijų žiedai su mėtų spalvos lapais juodame fone. Prieš siuvant visuomet rekomenduoju audinį išskalbti dėl galimo susitraukimo.

 

Priežiūra: 

Machine Wash, ColdIron, High Heat