15 49.0138 8.38624 https://www.amadoaudiniai.lt arrow 0 arrow 1 1 Jūsų laiškas išsiųstas Klaida. Pabandykite dar kartą. Naujiena Naujiena AKCIJA zoom-true cookie-true 600

Medvilnės batistas (Lawn) Modelling Fashion Fern Lady McElroy

15.50  10.00 /m

Turime

minimalus užsakymas: 1 m
toliau kerpame kas 0.10 m, galima ±2 cm paklaida
minimalus užsakymas: 1 vnt
Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų nustatymų, prekės spalva ekrane gali šiek tiek skirtis nuo realios prekės spalvos

Medvilnės batistas (Lawn) Modelling Fashion Fern Lady McElroy
Sudėtis: 100% marlie medvilnė
Plotis: 140 cm
Svoris: 82 g/m2
Motyvo dydis: modelio aukštis 8 cm
Spalva: juoda, balta, ochra, paparčio žalia
Gamintojas: Lady McElroy

Medvilnės batistas (Lawn) Modelling Fashion Fern Lady McElroy – tai prabangus, plonas, lengvas, minkštas ir šiek tiek persišviečiantis lygaus audimo audinys margintas skatmeine spauda. Šis medvilnės batistas (Lawn) išaustas naudojant puikiausios kokybės plonučius šukuotinės medvilnės siūlus, todėl yra itin švelnus lietimui ir turi natūralaus blizgesio. Pasaulyje prekės ženklas Lady McElroy yra puikiai žinomas ir vertinamas dėl savo super kokybiškų medvilnės batistų, kurie patentuoti Marlie vardu.

Medvilnės batistas (Lawn) Modelling Fashion Fern Lady McElroy geriausiai tinkamas palaidinių, marškinių, tunikų, suknelių, sijonų siuvimui, taip pat prabangiai pižamai ar vaikų drabužiams siūti, kiti naudoja ir užuolaidoms. Kadangi audinys šiek tiek persišviečia prieš saulę, siuvants sijonus ar sukneles gali norėtis pamušalo, tam rekomenduoju vienspalvį juodą batistą.

Sudėtis: 100% medvilnė, plotis: 140 cm, svoris: 82 g/m2, motyvas: modeliai paparčio žaliame fone. Prieš siuvant visuomet rekomenduoju audinį išskalbti dėl galimo susitraukimo.

 

Priežiūra: 

Machine Wash, ColdIron, High Heat

Jums taip pat gali patikti…